Skip to main content

Super Smash Qualifiers

SuperSmash Banner

Congratulations to all the Super Smash Qualifiers!

Cetnral Region:  10/27/2021

  1.  Superberry              EMHS
  2. Shades                    EMHS
  3. ChristianAlvarez      SEHS
  4. Prometheus             THS
  5. Yellowtea                 Crescent
  6. Oranimo                   EMHS
  7.  
  8. Uperlip                     EMHS

SouthEast Region     10/30/2021

  1. Nightmare                Atoka
  2. Chimp                      BV
  3. GamerFreak             BV
  4. Zayden                     Wewoka
  5. Julio                          Atoka
  6. PolaPirxel                 Atoka
  7. BigIke                       Wewoka
  8. Water                        Wewoka

Northeast Region         11/6/2021

  1. Overdose                Union
  2. Lwash19                 Tahlequah
  3. DrinkableGlass         Union
  4. SonicStorm             Union
  5. Hajime                      Tahlequah
  6. Someone                 Tahlequah
  7. MrMerc                     Kellyville
  8. CalebRowe                 Stillwell

West Region                  11/6/2021

  1. Mr. Terinko                  MAC
  2. JJ                                NWC
  3. Cardspoon                  EMH
  4. Scarce                        MAC
  5. Manos                         IKE
  6. Zynata                        CAN
  7. RoboOwl                    EMH
  8. TIred                          NWC

Enid                                3/9/2022

  1.  Star-Classen H
  2. Star- Laverne HS
  3. Jooleeah- Noble
  4. Logan- PCHS
  5. Cypher- Owasso
  6. Bronze<3-Salina

UCO                                  3/9/3022

  1. EMHS_BLaze%
  2. LHS_Monochrom
  3. ACE_EHS
  4. EMHS_Jagm3854
  5. MHS_Troy
  6. LHS_Ghost528
  7. USGHS_CandyMan
  8. Torch_EHS

McAlester                             3/26/2022

  1. Japalano       NoB
  2. Tochi             Stilwell
  3. Hax-Bronson NoB
  4. Suko              Stillwell
  5. Nigh persona  Nob
  6. LG                  Stillwell

Sapulpa                                  3/26/2022

  1. Warwaft           Coweta
  2. Furreal             Union
  3. M4sOnCl4rk     Coweta
  4. Ryft                   Union
  5. Cyprus               Coweta
  6. Cap                    Coweta

Play-in Games

Played at State Championship Tournament on APril 9

  •  
  • PlayIn-1         J-Kellyville                 v   TBD
  • PlayIn-2         KamikazeKid            v   Starboy-PCPatriot
  • PlayIn-3         Nightslash-Kellyville  v   Galliun42-BA
  • PlayIn-4         Gluc-Classen            v   Ashura-Canute
  • PlayIn-5         Fluffy-USGHS           v   Bummies_go_Burr-EHS
  • PlayIn-6         MrSimpson                v   RatKFCO-EHS
  • PlayIn-7         Emeraldboi1113-BVS v  Leedlel_lee-Atoka
  • PlayIn-8         Punzilla44-BA            v  Cath-Coweta

 

 

 

Middle School/JV             3/5/22

  1. Najah Gastelo           EMS
  2. Austin Stewart           Carver
  3. Collin Williamson       CMS
  4. Elliot Polak                 Carver
  5. Jacson Bruton            CMS

Sapulpa                                 3/26/2022

  1. Ryan McGee                 Shady Point
  2. Jk47                                Carver
  3. Joel Martinez                  Carver
  4. JeffAutrey                        Shady Point

Lawton                                    3/26/2022

  1. Geo                                MMS
  2. JDouble09                      MMS
  3. Copy Ninja                     EMS
  4. Rylous                            MMS